Poďakovanie

V prvom rade sa chcem poďakovať tým, ktorí ma volili v sobotu. Je mi cťou, že 425 Senčanov využilo svoje volebné právo, a krúžkovali mňa, resp. tú hodnotovú líniu, ktorú sme reprezentovali a ktorej sa aj naďalej budeme držať. Ďalej sa chcem poďakovať každému kandidátovi/kandidátke za férovú súťaž a za to, že kampaň prebehla bez zbytočných útokov.

Musím sa priznať, čakali sme lepší výsledok. Naša kampaň bola postavená na aktivitách a na občianskom princípe, bola skutočne úprimná. Som veľmi pyšný na svoj tím dvadsiatich ľudí, ktorí sa hneď po voľbách vyjadrili, že bez ohľadu na volebný výsledok chcú pokračovať v našich aktivitách. Pevne dúfam, že nás bude stále viac a viac.

Demokratické a legitímne voľby sú najdôležitejšími piliermi slobody. Občania nášho mesta rozhodli, v ďalšom období nás v krajskom parlamente bude zastupovať pani Mária Hudáková. Pani poslankyni gratulujem, prajem jej veľa pracovných úspechov. Pevne dúfam, že bude chrániť záujmy všetkých Senčanov, my ju budeme ostro sledovať, či splní svoje predvolebné sľuby.

Mám zlú správu pre tých kritikov, ktorí si myslia, že sme to zabalili a viac o nás počuť nebudú. Pokračujeme s dvojitým nasadením, veď aj vďaka Vašej prejavenej dôvere sme boli schopný vybudovať pevné základy. Nevyhrali sme, sme si toho vedomí, ale niečo sa nám podarilo odštartovať, čo má zmysel ďalej budovať. Ak ma teraz čítajú aj mladí ľudia, teraz sa chcem prihovoriť k Vám. Nám je jedno, či je daný človek Slovák, Maďar, Róm, „starý Senčan“, prisťahovalec, mosťák, esemkáč, nezávislý, či práve taký, ktorý uvažuje o vybudovaní svojej politickej kariéry. Ak sa všetci budeme pozerať dopredu, odložíme nabok malichernosti a budeme spolu pracovať pre naše mesto, tak som presvedčený o tom, že nájdeme spoločnú reč.

Ešte raz by som sa chcel poďakovať všetkým, ktorí ste mi prejavili dôveru a ďakujem aj tým, ktorí si našli pár minút na prečítanie tohto blogu. Budem rád, ak sa vytvorí konštruktívna a slušná debata.

Peter Morvay

Vélemény, hozzászólás?

Adatok megadása vagy bejelentkezés valamelyik ikonnal:

WordPress.com Logo

Hozzászólhat a WordPress.com felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )

Twitter kép

Hozzászólhat a Twitter felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )

Facebook kép

Hozzászólhat a Facebook felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )

Kapcsolódás: %s